Adressen Kerk aan Zee

Kerk aan Zee
Kerkpad 2
1399 HA Muiderberg
0294 – 263865
Informatie: info@kerkaanzee.nl

Ontmoetingscentrum De Steeg
Populierenlaan 2B
1399 GS Muiderberg

postadres
Ontmoetingscentrum De Steeg
Populierenlaan 2B
1399 GS Muiderberg

Kerkenraad

Voorzitter
Karst Jan Wolters
0294 – 264272
voorzitterkerkenraad@kerkaanzee.nl

Scriba
Tineke Meindertsma
0294 – 262509
scriba@kerkaanzee.nl

Predikant
Willemijn Jonkers
0294 -237702
dswillemijnjonkers@kerkaanzee.nl

Ouderlingen
Ati Kortekaas
0294 -264736
ati.kortekaas@kerkaanzee.nl

Wilma Kruithof
0294 – 264442
wilmakruithof@kerkaanzee.nl

Ouderling van dienst
ouderlingvandienst@kerkaanzee.nl

Diakenen
diaconie@kerkaanzee.nl

Hannie van der Veen
0294 – 263283
hannievanderveen@kerkaanzee.nl

Heleen Jansen-Verduyn
0294 – 264528
heleen.verduyn@kerkaanzee.nl

Petra Nell – Koopmanschap
0294 – 261202
petranell@kerkaanzee.nl

 

Kindernevendienst

kindernevendienst@kerkaanzee.nl

College van Kerkrentmeesters

Voorzitter
Teo Kuipers
06- 34 87 68 69
cvk@kerkaanzee.nl

Beheerder gebouwen/begraafplaats
Jacques de Boer
0294 – 264395
06 – 23 89 36 99
jdeboer@kerkaanzee.nl

Verhuur OC
June Biallosterski
Tel. 0294 261864
beheeroc@kerkaanzee.nl

Kosters

koster@kerkaanzee.nl

Ledenadministratie

Carl Klein
ledenadministratie@kerkaanzee.nl

Lokaal beheer

John Kruithof
ledenadministratie@kerkaanzee.nl

Website beheer

website@kerkaanzee.nl

Paul Gastelaars
0294 – 264673
p.gastelaars@kerkaanzee.nl

Josué Martina
josuemartina@kerkaanzee.nl

Preekvoorziening

Jacques de Boer
0294 – 264395
preekvoorziening@kerkaanzee.nl

Nieuwsbrief Kerk aan Zee

Raymond Kuijl
nieuwsbrief@kerkaanzee.nl

Organisten

Organisten@kerkaanzee.nl

Hugo de Graaff
0294 – 480822
HugodeGraaff@kerkaanzee.nl

Andre Potter
036  -5330166
andre.potter@kerkaanzee.nl

Carl van Reenen
0294 – 261891
carlvanreenen@kerkaanzee.nl

Redactie Kerkblad

Charlotte van Bree
0294 – 707375
charlottevanbree@kerkaanzee.nl

Heleen Jansen-Verduyn
0294 – 264528
heleen.verduyn@kerkaanzee.nl

Copy Kerkblad:
redactie@kerkaanzee.nl

Informatie begraafplaats

Jacques de Boer
0294 – 264395
06 – 23 89 36 99

Bankgegevens

Protestantse Gemeente te Muiderberg:
NL84 RABO 0343 1092 71
Diaconie Protestantse Gemeente te Muiderberg:
NL54 RABO 0343 1623 85
Protestantse Gemeente te Muiderberg:
NL12 INGB 0000 5222 46

kwartet temp
glas-in-lood-raam