Skip to main content

Nieuwsbrief 9 mei 2019

By 10 mei 2019Nieuwsbrief

Komende zondag 12 mei zal Ds. Bas de Gaay Fortman ons voorgaan. Centraal staat het verhaal aan het slot van het Johannes-evangelie, waarin Jezus er wel is maar niemand ziet dat. Het confronteert ons met Christus’ aanwezigheid in de wereld, ook vandaag.

Anders dan gehoopt en verwacht, is onze predikant Willemijn nog niet weer hersteld. Ondanks haar inzet om beter te worden, is Willemijn nog niet zover om werk voor onze gemeente op te pakken. Met u hopen en bidden we dat ze goed herstelt. Uw steun en attenties helpen daar zeker bij.

14 mei 20.00 uur gemeenteavond in het OC. De agenda voor de avond bevat natuurlijk de jaarverslagen en
jaarrekeningen, daarnaast willen we aandacht besteden aan de verkenning van een mogelijke aanbouw aan de kerk.

Expositie – RUIMTE EN VERBEELDING –
De tentoonstelling is nu voor het laatst te bezichtigen op de zondag 12 mei. Tijd : 13.00 tot 16.00 uur.

Zondag 19 mei 2019 15.00 uur is er weer een Concert aan Zee. Barokfeest met groot Ensemble Odyssee.

 

 

X