Skip to main content

Nieuwsbrief van 18 juni

By 18 juni 2021augustus 19th, 2021Nieuwsbrief
Nieuwsbrief 18 juni 2021
Verschijnt voortaan wekelijks op vrijdag
 

✑ Bij de Viering

Zondag 20 juni 10.00 uur o.l.v. ds Willemijn Jonkers m.m.v. burgemeester Han ter Heegde (max 60 bezoekers) 

Via livestream video kunt u de viering ook volgen. De link naar de livestream is te vinden op de banner van de website waar u tevens de liturgie kunt vinden.De Preek van de Leek wordt deze keer verzorgd door Han ter Heegde, Burgemeester van onze eigen Gemeente Gooise Meren. Zijn thema;

 ‘Leiderschap in tijden van Corona’.

‘Een leider zijn, een goede herder voor iedereen’, wat betekent dat eigenlijk in de praktijk als de uitdagingen je dagelijks en al maandenlang om de oren slaan?

Natuurlijk, u bent vast ook bekend met de krantenkoppen die in de media rondgaan over o.a. de uitdagingen van meer bekendere Gemeenten zoals die van burgemeester Halsema van Amsterdam en Aboutaleb van Rotterdam. Integraal aanschouwden met elkaar de problemen, ervoeren we allemaal de toenemende polarisatie in de Nederlandse samenleving, de opstapeling van ingewikkelde dossiers en niet te vergeten, de persoonlijke belangen die door Corona steeds meer uitvergroot werden.

Maar, iets lezen in de krant of horen op TV voelt toch anders dan er daadwerkelijk naar moeten handelen. Welke afwegingen moet je als burgemeester nu maken als je weet dat jouw besluit zowel positief maar ook negatief bepaalde groepen én individuen zal treffen? 

Zondag gaan we luisteren naar Han ter Heegte, die een inkijkje geeft in wat er in onze Gemeente zoal gebeurde in tijden van Corona en hoe hij daar als ‘ herder voor iedereen’ dagelijks mee omging en nog steeds gaat. 

Van harte welkom.

Willemijn Jonkers

Op ons eigen YouTube kanaal kunt u alle livestream opnames terugvinden. 

Hier kunt u uw gift digitaal over te maken. Vermeld duidelijk voor welk doel.

 

Verslag gemeentevergadering 6 juni 2021

U kunt het verslag vinden op het gesloten gedeelte van onze website waar u ook de roosters kunt vinden.

Met hartelijke groet, Tineke Meindertsma

✑Uit de Kerkenraad

Verruimingen Coronamaatregelen

Op de persconferentie van vrijdag 28 mei heeft de regering een aantal verruimingen aangekondigd. Die zijn inmiddels ook vertaald naar hun betekenis voor de kerk. Onder deze link is het volledige artikel te vinden. De samenvatting is:
– maximaal 60 mensen tijdens een kerkdienst
– zingen toegestaan op ‘praatniveau’

✑ Kunst aan Zee

Expositie ‘In Vogelvlucht’

MARJA THIJSSEN – BEELDEN
& 
REINIER GADELLAA – LANDSCHAPSAQUARELLEN
Zie voor openingstijden de agenda op de website.

Mediteren in Muiderberg

Het mag en kan weer (max 10 personen).

Geef je op via mediteren@kerkaanzee.nl

De volledige nieuwsbrief van 18 juni is hier te vinden.

Heeft u vragen of wilt u de nieuwsbrief rechtstreeks ontvangen? Laat het ons weten via nieuwsbrief@kerkaanzee.nl 

X